Portfolio i Referencje

 • Polecamy firmę Jobland.pl jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem, zapewniających stałą współprace na wysokim poziomie.

  Nasza firma korzysta z usług firmy Jobland.pl od kwietnia 2010 roku przy poszukiwaniu osób na stanowisko Przedstawicieli Handlowych. Podczas realizacji wszelakich zleceń w zakresie doradztwa pewrsonalnego firma Jobland.pl wykazała się wysokim poziomem zaangażowania, profesjonalnym podjeściem do potrzeb klienta, a także rzetelnością i niezawodnością w działaniu

  Do pobrania:

  1. List referencyjny
 • Polska Fundacja im. Roberta Schumana korzystała z usług Jobland.pl od maja do lipca 2011 roku w rekrutacji uczestników debaty obywatelskiej w ramach projektu Karuzela.

  Agencja wykazała się wysokim poziomem zaangażowania, profesjonalnym podejściem do potrzeb Klienta oraz rzetelnością w działaniu. Polecamy firmę Jobland.pl jako doświadczonych profesjonalistów zapewniających usługi wysokiej jakości.

  Do pobrania:

  1. PDF
 • Doosan Babcock Energy Polska jest firmą specjalizującą się w realizacji prac serwisowych, remontowych, modernizacyjnych oraz montażowych posiadającą własne zaplecze diagnostyczne oraz obróbcze.

  Do pobrania:

  1. PDF
 • Referencje od firmy Petrofac

  Do pobrania:

  1. PDF