JAK DZIAŁA JOBLAND.PL?

Jobland.pl jest serwisem przeznaczonym dla osób poszukujących pracy w kraju i za granicą. Serwis umożliwia:

PRZEGLĄDANIE OFERTY PRACY

Przeglądaj oferty i odpowiadaj na nie - jeśli uważasz, że dana praca jest właśnie dla Ciebie, poinformuj pracodawcę, że interesuje Cię dana oferta. Codziennie pojawiają się nowe oferty - odwiedzaj nas regularnie. Przeglądanie ofert dostębne jest z menu Oferty pracy na górze strony.

Subskrypcję biuletynu

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze oferty pracy bez rejestrowania się w bazie danych, zamów nasz biuletyn, który będziemy przesyłać na Twoją skrzynkę e-mail - wybierz opcję Chcę dostawać oferty pracy powyżej. Osoby zarejestrowane w bazie automatycznie subskrybują biuletyn - nie ma więc potrzeby subskrybowania, jeśli zgłosiłeś się do naszej bazy.
Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje Jobland.pl, należy regularnie przeglądać oferty pracy i odpowiadać na nie. Dlaczego? - Kliknij tutaj.

I CO DALEJ?

Jeżeli Twoja kandydatura zostanie uznana za interesującą, możesz spodziewać się, że skontaktuje się z Tobą przedstawiciel pracodawcy lub innej, współpracującej z nami agencji. W przypadku rekrutacji prowadzonych przez naszą partnerską agencję Central European Staffing Ltd., nasi przedstawiciele przeprowadzą Cię przez cały proces rekrutacji, aż do organizacji Twojego przyjazdu do pracodawcy. Jeżeli dana oferta pracy pochodzi od innej agencji, proces rekrutacyjny może się nieznacznie różnić. Jobland.pl nie ma wpływu na przebieg tych rekrutacji. Zamieszczamy jednak wyłącznie oferty pracy pochodzące od licencjonowanych agencji, działających zgodnie z prawem. Najczęściej zapewniana jest obsługa w języku polskim.
Dlaczego warto korzystać z agencji?

Jeżeli uważasz, że dana oferta nie powinna się znaleźć na Jobland.pl, zgłoś to nam: abuse@jobland.pl

 

ZOBACZ OFERTY PRACY
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA