Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

ZAMKNIJ

OFERTY PRACY

Cieśla szalunkowy

Islandia

REF. NO. 1219

Opis pracodawcy

Nasz klient, firma pośrednictwa pracy działająca na terenie Islandii poszukuje doświadczonych cieśli szalunkowych od zaraz!

Zakres obowiązków

Do obowiązków zatrudnionych osób należeć będzie wykonywanie szalunków oraz zbrojeń z zachowaniem najwyższych standardów pracy.

Wymagania

- co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku cieśla szalunkowy,

- dobra znajomość j. angielskiego,

- możliwość szybkiego podjęcia pracy na terenie Islandii na dłuższy czas, praca nie jest w systemie rotacyjnym, ewentualne zjazdy do Polski możliwe z wykorzystaniem urlopu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z pracodawcą.  

Oferta dla kandydata

- stała praca od zaraz,

- wynagrodzenie 1900 ISK/godzina BRUTTO, nadgodziny płatne 3000 ISK/godzina BRUTTO,

- wynagrodzenie wypłacane miesięcznie,

- pracodawca pomaga w zakupie biletu do Rejkiawiku, koszt potrącany z wynagrodzenia,

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, potrącane z wynagrodzenia 60 .000 ISK/miesięcznie.

Administratorem danych osobowych jest Jobland.pl Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Okopowa 47 lokal 26, 01-059 Warszawa , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt kontakt@jobland.pl