OFERTY PRACY

Programista

Warszawa - praca zdalna

REF. NO. 810

Feature Forest to start-up działający w sektorze rynku IoT for business. Nasz zespół to specjaliści z różnych dziedzin, entuzjaści nowych technologii, dla których istotny jest rozwój zawodowy oraz nieszablonowe podejście do realizowanych projektów. Cenimy sobie zaangażowanie i dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Zakres obowiązków

Poszukujemy niezależnego i samodzielnego programisty, który pomoże nam zrealizować projekt wdrożenia sieci czujników na terenie przemysłowym jednego z naszych klientów.

Współpracując z nami będziesz odpowiedzialny za:

  • Integrację z istniejącym API
  • Stworzenie systemu do raportowania
  • Utworzenie aplikacji umożliwiającej zarządzanie i konfigurację części alarmowej projektu
  • Integrację z geoserver API celem prezentacji wizualnie atrakcyjnych map dla naszych klientów

Wymagania

  • Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenia jako programista Front End
  • Doświadczenie w pracy z RESTful API
  • Bardzo dobra znajomość jednego z wiodących obecnie frameworków Javascript do tworzenia dynamicznych aplikacji webowych (np. AngularJS, ReactJS)
  • Znajomość docker
  • Znajomość git

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość openlayers
  • Znajomość Ruby on Rails
  • Znajomość Elixir/Phoenix

Oferta dla kandydata

  • Praca zdalna
  • Kontrakt na maksymalnie 3 miesiące (szacowany czas stworzenia produktu)
  • Pracę przy projekcie IoT dla dużego klienta
  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju oraz nauki nowych technologii
  • Elastyczność w zakresie formy współpracy (B2B, umowa o pracę itp.)